Tender

Friday, 13 November 2020 16:14

အင်းလျားကန်ရေရှည်တည်တံ့ခိုင်မြဲစေရေး နည်းပညာဆိုင်ရာလုပ်ငန်းများ EOI တင်ပြရန် ဖိတ်ခေါ်

ရန်ကုန်မြို့ရှိ အင်းလျားကန်ရေရှည်တည်တံ့ခိုင်မြဲစေရေး နည်းပညာဆိုင်ရာလုပ်ငန်းများ အကောင်အထည်ဖော်ရန်
Friday, 06 November 2020 17:15

တိရစ္ဆာန်ဥယျာဉ်များနှင့် နက္ခတ်တာရာ ပြခန်းကို တင်ဒါ ခေါ်ယူမည်

တိရစ္ဆာန်ဥယျာဉ်များနှင့် နက္ခတ်တာရာ ပြခန်းကို တင်ဒါ ခေါ်ယူမည်
Tuesday, 27 October 2020 17:21

ဒဂုံမြို့သစ်(မြောက်ပိုင်း) ဝန်ထမ်းအိမ်ရာ အဆောက်အဦ ရေ မီး လျှပ်စစ် တည်ဆောက်ခြင်း တင်ဒါ

၂၀၂၀-၂၀၂၁ ဘဏ္ဍာရေးနှစ် တင်ဒါ ==============
Friday, 23 October 2020 15:59

ပဲခူးတိုင်း ဒေသကြီး မြို့ပြနှင့် အိမ်ရာ ဖွံ့ဖြိုးရေး ဦးစီးဌာန တည်ဆောက်ရေးလုပ်ငန်း Lot ၁၃ခု တင်ဒါ

 ပဲခူးတိုင်း ဒေသကြီး မြို့ပြနှင့် အိမ်ရာ ဖွံ့ဖြိုးရေး ဦးစီးဌာန တည်ဆောက်ရေးလုပ်ငန်း  Lot ၁၃ခု တင်ဒါ
Wednesday, 21 October 2020 15:31

တံတားဦးစီးဌာန တနင်္သာရီတိုင်းဒေသကြီး တံတားများ တည်ဆောက်ခြင်း တင်ဒါ

တံတားဦးစီးဌာန  တနင်္သာရီတိုင်းဒေသကြီး တံတားများ တည်ဆောက်ခြင်း တင်ဒါ      
Thursday, 15 October 2020 15:45

ရန်ကုန်တွင် အကောင်အထည်ဖော်မည့် စက်မှုဥယျာဉ်အတွက် Expressions Of Interest (EOI) ဖိတ်ခေါ်

ရန်ကုန်တွင် အကောင်အထည်ဖော်မည့် စက်မှုဥယျာဉ်အတွက် Swiss Challenge Tender Committee မှ Expressions Of Interest (EOI) ဖိတ်ခေါ် ထားပါသည်
Saturday, 03 October 2020 13:58

၂၀၂၀ - ၂၀၂၁ ဘဏ္ဍာရေးနှစ် တင်ဒါများ

၂၀၂၀ - ၂၀၂၁ ဘဏ္ဍာရေးနှစ် တင်ဒါများ
Saturday, 19 September 2020 12:43

လမ်းဦးစီဌာနမှ တင်ဒါ ခေါ်ယူခြင်း

လမ်းဦးစီဌာနမှ တင်ဒါ ခေါ်ယူခြင်း
Monday, 14 September 2020 15:32

အရပ်ရပ်အခွင့်အရေးလိုင်စင် (၆၁) ခု၏ ၂၀၂၀-၂၀၂၁ ဘဏ္ဍာရေးနှစ်အတွက် လုပ်ကိုင်ခွင့်များအား (တတိယအကြိမ်) စျေးပြိုင်စနစ်ဖြင့် လေလံတင်ရောင်းချ

နေပြည်တော်စည်ပင်သာယာရေးကော်မတီရှိ အရပ်ရပ်အခွင့်အရေးလိုင်စင် (၆၁) ခု၏ ၂၀၂၀-၂၀၂၁ ဘဏ္ဍာရေးနှစ်အတွက် လုပ်ကိုင်ခွင့်များအား (တတိယအကြိမ်) စျေးပြိုင်စနစ်ဖြင့် လေလံတင်ရောင်းချရန်ကြော်ငြာခြင်း
Sunday, 16 August 2020 05:03

မြန်မာနိုင်ငံတော်ဗဟိုဘဏ်မှ အိတ်ဖွင့်တင်ဒါခေါ်ယူခြင်း

မြန်မာနိုင်ငံတော်ဗဟိုဘဏ် အိတ်ဖွင့်တင်ဒါခေါ်ယူခြင်း

Search Articles